Komoda so šuplíkmi 2 ks Dekorhome Recyklované drevo
432.40 €
Do obchodu
Užívajte si úhľadne upratanej obývacej izby s týmito drevenými príborníkmi! Tieto praktické príborníky majú široké využitie a skvele zapadnú do každej... Celý popis
Popis
Užívajte si úhľadne upratanej obývacej izby s týmito drevenými príborníkmi! Tieto praktické príborníky majú široké využitie a skvele zapadnú do každej miestnosti. Úložná skrinka vám poskytne množstvo miesta na prehľadné uloženie rôznych každodenných potrieb, ktoré tak budete mať neustále po ruke.
Komodu ponúkame v troch prevedeniach: masívne recyklované drevo, masívne akáciové drevo a mangovníkové drevo.
Dekor:recyklované drevoakáciové drevomangovníkové drevo
Výber dekoru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo (akácie, mangovník, recyklované) / MDF / kov
Celkové rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 33 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:50 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
| HĹBKA | 33 cm |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| Hmotnosť | 49800.000g |