Komoda so 4 zásuvkami DTD Dekorhome Biela
107.50 €
Do obchodu
Tento bielizník s nadčasovým vzhľadom bude skvelým doplnkom do vašej obývačky, jedálne, haly a pod. Komoda má štyri hladko výsuvné zásuvky s úchytkami, ktoré... Celý popis
Popis
Tento bielizník s nadčasovým vzhľadom bude skvelým doplnkom do vašej obývačky, jedálne, haly a pod.
Komoda má štyri hladko výsuvné zásuvky s úchytkami, ktoré vám poskytnú veľa úložného priestoru na vaše osobné veci a pomôžu vám udržať vašu izbu uprataný. Na jej hornej doske navyše môžete vystavovať predmety, ako sú fotografie, knihy a črepníkové kvety. Pretože je vyrobený z vysoko kvalitnej drevotriesky a MDF, je tento príborník veľmi odolný a je ľahké ho čistiť.
Balenie obsahuje aj montážne príslušenstvo. Zostavenie je veľmi jednoduché.
Farba:bielahnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 30,5 cmvýška: 71 cm
Hmotnosť:17,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 30,5 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,4 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 17360.000g |