Komoda so 4 zásuvkami Dekorhome Sivá
195.50 €
Do obchodu
Naša odkladacia skrinka je ako dekoratívne, tak praktická, a skrášli každý interiér. Môžete ju tiež použiť ako stolík na telefón vedľa vašej pohovky! Skrinka... Celý popis
Popis
Naša odkladacia skrinka je ako dekoratívne, tak praktická, a skrášli každý interiér. Môžete ju tiež použiť ako stolík na telefón vedľa vašej pohovky!
Skrinka so zásuvkami je zhotovená z masívneho borovicového dreva a je mimoriadne odolná a stabilná. Disponuje 4 priestrannými zásuvkami, ktoré vám poskytnú veľa úložného priestoru. Pevná horná doska navyše ponúka ideálne plochu k vystaveniu dekoratívnych predmetov, zarámovaných fotografií či izbových rastlín. Na očistenie skrinky vám postačí suchú handričku. Jej zostavenie je ľahké.
Farba:bielasiváprírodné
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:masívne borovicové drevo
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 73 cm
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 18000.000g |