Komoda so 4 zásuvkami biela / sivá / hnedá Dekorhome
148.50 €
Do obchodu
Vneste do svojej domácnosti trochu rustikálneho pôvabu touto jednoduchou, napriek tomu však štýlovú skrinkou! Táto skrinka má 4 zásuvky, ktoré poskytujú dosť... Celý popis
Popis
Vneste do svojej domácnosti trochu rustikálneho pôvabu touto jednoduchou, napriek tomu však štýlovú skrinkou!
Táto skrinka má 4 zásuvky, ktoré poskytujú dosť miesta na to, aby ste mali svoje drobnosti upratané, a pritom stále na dosah. Zásuvky sú opatrené povrazovými úchytkami vo vidieckom štýle. Zásuvky sa dajú medzi sebou vymieňať.
Môžete ju používať ako komodu, odkladacie skrinku, skrinku do haly a pod.
Farba:biela / sivá / krémová / hnedá
Materiál:paulovniové drevo / MDF
Rozmery:šírka: 35 cmhĺbka: 27 cmvýška: 86 cm
rozmer zásuvky: 27 x 21 x 16 cm
Hmotnosť:5,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,2 kg |
| HĹBKA | 27 cm |
| DEKOR | Paulownia |
| Hmotnosť | 5200.000g |