Komoda SIRIUS Dekorhome
749.50 €
Do obchodu
S komodou z masívneho mangovníkového dreva vnesiete do svojho domova štýlový a funkčný prvok. Dvere s vlnovitým dizajnom zaručene upútajú pozornosť vášho... Celý popis
Popis
S komodou z masívneho mangovníkového dreva vnesiete do svojho domova štýlový a funkčný prvok. Dvere s vlnovitým dizajnom zaručene upútajú pozornosť vášho domova a kombinujú námorné detaily s nadčasovým designom. Disponuje šiestimi priehradkami s dvierkami.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva a vzor vĺn sa môže mierne líšiť. Každý kus je originál.
Farba:
čierna
Materiál:
masívne mangovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 120 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| PODSVIETENIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 40000.000g |