Komoda SALESA Tempo Kondela Biela
181.80 €
Do obchodu
Moderná komoda SALESA je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: biela a dub sonoma. Farebne sa hodí do každej domácnosti,... Celý popis
Popis
Moderná komoda SALESA je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: biela a dub sonoma. Farebne sa hodí do každej domácnosti, ktorú si chcete zariadiť v modernom, ale aj klasickom štýle.
Pozostáva z jedného šuplíka a troch otváracích skriniek doplnených sklenenými časťami, ktoré dodávajú komode štýlový vzhľad.
Farba:bieladub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:laminovaná DTD / sklo Rozmery:Šírka: 140,4 cmHĺbka: 40,2 cmVýška: 80 cmRozmery šuplíku:Šírka: 47 cmVýška: 17,5 cmRozmery dvierok:Šírka: 46,5 cmVýška: 58,5 / 78 cmKomodu ponúkame aj vo farebnom prevedení biela.K obývacej stene doporučujeme zakúpiť LED osvetlenie s modrým podfarbením.Hmotnosť:47 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40,2 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| ŠÍRKA | 140,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 47000.000g |