Komoda s vitrínou INFINITY 08 Tempo Kondela Jaseň tmavý
312.70 €
Do obchodu
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska... Celý popis
Popis
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a ABS hrany garantujú dlhé roky každodenného používania.Farebné prevedenie jaseň svetlý, jaseň tmavý alebo jaseň biely vám ponúkajú široké spektrum použitia, kombináciu a variability.Komoda INFINITY I-07 je kombinovaná, vhodná na zariadenie obývacích izieb, spálni a jedální. Komoda disponuje dvomi jednodverovými skrinkami, rozdelené dvomi poličkami na 3 úložné miesta. V strede sa nachádzajú štyri šuplíky.Podsvietená doska v je z masívneho dreva. Dodávané bez LED osvetlenia, možnosť dokúpiť.Farba:jaseň bielyjaseň svetlýjaseň tmavýFarbu zvoľte vo variantách produktu.Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany / kovové úchytkyRozmery:Šírka: 137 cmHĺbka: 42 cmVýška: 122 cmRozmery zásuvky:Šírka: 63,5 cmVýška: 19,3 / 37,5 cmRozmery dvierok:Šírka: 28 cmVýška: 96 cmHrúbka korpusu: 4,8 cmVýška podstavca: 9,5 cmHmotnosť:78 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 78 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 42 cm |
| DEKOR | Jaseň svetlý |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| DEKOR | Jaseň biely |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| ŠÍRKA | 137 cm |
| VÝŠKA | 122 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Jaseň tmavý |
| Hmotnosť | 78000.000g |