Komoda s košíkom a zásuvkou DARKIE 1 Tempo Kondela
57.00 €
Do obchodu
Komoda DARKIE 1 je vhodná do každého interiéru vďaka svojmu originálnemu štýlu. Ideálna pre skladovanie a triedenie rôznych predmetov.Je krásnym doplnkom do... Celý popis
Popis
Komoda DARKIE 1 je vhodná do každého interiéru vďaka svojmu originálnemu štýlu. Ideálna pre skladovanie a triedenie rôznych predmetov.Je krásnym doplnkom do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne. Hodí sa aj ako nočný stolík.Komoda má pevný rám s 1 prúteným košíkom a funkčnou zásuvkou.Vyberte si z našej ponuky komôd DARKIE.Farba:tmavo hnedáMateriál:drevo / prútie / látkaRozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 29 cmvýška: 42 cmRozmery zásuvky:šírka: 30 cmvýška: 15 cmRozmery košíka:šírka: 30 cmhĺbka: 16 cmvýška: 24 cmHmotnosť:3,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| VÝŠKA | 42 cm |
|---|---|
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| HĹBKA | 29 cm |
| MATERIÁL | Prútie |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Hnedá |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 3,2 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| Hmotnosť | 3200.000g |