Komoda s dvierkami a šuplíky Dekorhome Dub
254.60 €
Do obchodu
Univerzálne a moderné komoda FMD sa bude hodiť do takmer akejkoľvek miestnosti v dome! Vyznačuje sa elegantným decentným dizajnom s dvoma dvierkami, dvomi... Celý popis
Popis
Univerzálne a moderné komoda FMD sa bude hodiť do takmer akejkoľvek miestnosti v dome!
Vyznačuje sa elegantným decentným dizajnom s dvoma dvierkami, dvomi zásuvkami a štyrmi policami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre topánky, oblečenie, riad, prestieranie, knihy, dosky, DVD alebo iné mediálne nosiče alebo zložky a ďalšie kancelárske potreby. Je ideálny ako moderné úložné riešenie do spálne, obývačky, jedálne, študovne alebo kancelárie.
Táto komoda od spoločnosti FMD je vyrobená z odolnej drevotriesky potiahnuté melamínom v sofistikované betónovej a lesklej bielej farbe. Táto farebnosť sa bude skvele vynímať v každom štýle bývania.
Farba:dubbiela / betón
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:drevotrieska pokrytá laminátom
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 34,9 cmvýška: 89,9 cm
Hmotnosť:31,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 31,2 kg |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 4 |
| VÝŠKA | 89,9 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub |
| Hmotnosť | 31120.000g |