Komoda s 8 zásuvkami borovice Dekorhome
266.50 €
Do obchodu
Táto komoda v klasickom ázijskom štýle je skvelou voľbou, pokiaľ potrebujete uložiť a usporiadať predmety každodennej potreby, a rovnako tak dobre poslúži aj... Celý popis
Popis
Táto komoda v klasickom ázijskom štýle je skvelou voľbou, pokiaľ potrebujete uložiť a usporiadať predmety každodennej potreby, a rovnako tak dobre poslúži aj ako TV stolík.
Táto jedinečná komoda/TV stolík bude skvelým doplnkom do vašej spálne, kancelárie alebo haly. Do 8 zásuviek môžete uložiť všetky svoje veci a drobnosti.
Pretože je vyrobená z vysoko kvalitného MDF a borovicového dreva s bielym náterom, má táto skrinka / TV stolík dlhú životnosť.
Farba:biela
Materiál:DTD laminovaná / borovicové drevo
Rozmery:šírka: 122,2 cmhĺbka: 24 cmvýška: 48 cm
výška nôh: 8 cm
Hmotnosť:16,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 8 |
| HMOTNOSŤ | 16,3 kg |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| Hmotnosť | 16300.000g |