Komoda s 3 zásuvkami biela / prírodná Dekorhome
105.60 €
Do obchodu
Naše odkladacia skrinka skvele doplní váš interiér po praktickej i dekoratívne stránke. Poslúži vám aj ako telefónny stolík, nočný stolík a pod. Skrinka so... Celý popis
Popis
Naše odkladacia skrinka skvele doplní váš interiér po praktickej i dekoratívne stránke. Poslúži vám aj ako telefónny stolík, nočný stolík a pod.
Skrinka so zásuvkami je zhotovená z dreva Paulownia, je teda mimoriadne odolná a stabilná. Nájdete v nej 3 zásuvky, ktoré vám poskytnú veľa úložného priestoru. Pevná horná doska navyše ponúka ideálne plochu k vystaveniu dekoratívnych predmetov, zarámovaných fotografií či izbových rastlín. Na očistenie skrinky vám postačí navlhčenú handričku. Jej zostavenie je ľahké.
Farba:biela / prírodná
Materiál:drevo paulownia
Rozmery:šírka: 35 cmhĺbka: 25 cmvýška: 57 cm
Hmotnosť:3,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Provence |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 57 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,8 kg |
| HĹBKA | 25 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| DEKOR | Paulownia |
| Hmotnosť | 3750.000g |