Komoda s 3 šuplíky hnedá Dekorhome
278.50 €
Do obchodu
Odkladacia skrinka je nielen štýlová, ale aj praktická a oživí zariadenia vašej domácnosti svojím nadčasovým kúzlom. Zásuvky s ručne vyrezávaným vzorom na... Celý popis
Popis
Odkladacia skrinka je nielen štýlová, ale aj praktická a oživí zariadenia vašej domácnosti svojím nadčasovým kúzlom.
Zásuvky s ručne vyrezávaným vzorom na čelnej strane sú zhotovené z recyklovaného dreva, ktoré je nielen pevné a odolné, ale zároveň tiež krásne vyzerá. Navyše si zachováva vlastnosti celého radu rôznych drevín, ako sú teak, palisander, mangovník, akácie, tvrdé drevo a pod. Zručné remeselné spracovanie a nádherná kresba dreva dávajú každému kusu nábytku jedinečný charakter, ktorým sa ľahko líši od všetkých ostatných. Každý krok výrobného procesu je vykonávaný s tou najväčšou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Skrinka má tri zásuvky a ponúka veľa priestoru pre prehľadné uloženie najrôznejších menších vecí, ktoré chcete mať na dosah ruky. Zostavenie produktu je ľahké.
Dôležité upozornenie: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, každý kus nábytku sa preto unikátne. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá
Materiál:masívne recyklované drevo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 30 cmvýška: 75 cm
vnútorné rozmery: 60 x 30 x 65 cm
Hmotnosť:22,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Retro |
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 22,8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| Hmotnosť | 22760.000g |