Komoda s 2 zásuvkami a skrinkou masívne drevo Dekorhome Čierna / biela
153.60 €
Do obchodu
Táto odkladacia skrinka v klasickom štýle dodá vašej spálni, obývačke alebo predsieni nádych elegancie. Obdĺžniková horná plocha je ideálna pre umiestnenie... Celý popis
Popis
Táto odkladacia skrinka v klasickom štýle dodá vašej spálni, obývačke alebo predsieni nádych elegancie.
Obdĺžniková horná plocha je ideálna pre umiestnenie misy s ovocím alebo vystavenie dekoratívnych predmetov, ako sú zarámované fotografie či izbové rastliny. Táto praktická skrinka okrem iného disponuje 2 zásuvkami s ľahkým otváraním a 1 priehradkou s dvierkami, kde nájdete veľa priestoru pre najrôznejšie menšie veci, ktoré tak budete mať pekne usporiadané a vždy na dosah ruky.
Skrinka je vyrobená z pavlovniového dreva a MDF, je teda veľmi odolná a jej montáž jednoduchá.
Farba:biela / biele knopkytmavosivá / tmavosivé knopkyčierna / čierne knopkybiela / hnedá / strieborné kovové úchytkybiela / sivá / strieborné kovové úchytkybiela / strieborné kovové úchytkyčierna / biely text (štvrti v New Yorku) / čierne kovové príchytky
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:drevo paulownia / MDF / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 30 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:9,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| HMOTNOSŤ | 9,9 kg |
| DEKOR | Paulownia |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 9900.000g |