Komoda s 2 šuplíkmi BIBI 2Tempo Kondela
58.20 €
Do obchodu
Patríte medzi tých, ktorí uprednostňujú kvalitu a moderný dizajn? Potom vás zaručene osloví komoda BIBI 2 s dvoma šuplíkmi v podobe košíčkov. Na komode sú... Celý popis
Popis
Patríte medzi tých, ktorí uprednostňujú kvalitu a moderný dizajn? Potom vás zaručene osloví komoda BIBI 2 s dvoma šuplíkmi v podobe košíčkov. Na komode sú zreteľné provensálske prvky. Eleganciu komode dodáva farebné prevedenie v bielej a šedej farbe.
Komoda je vyrobená z kvalitného dreva.
Farba:biela / sivá
Materiál:masívne drevo / látka
Rozmery:šírka: 25 cmhĺbka: 29 cmvýška: 49 cm
šírka šuplíka: 21 cmhĺbka šuplíka: 24,5 cmvýška šuplíka: 18 cm
Hmotnosť:3,1 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA | 29 cm |
| ŠÍRKA | 25 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| VÝŠKA | 49 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,1 kg |
| Hmotnosť | 3100.000g |