Komoda s 2 košíky a zásuvkou DARKIE 2 Tempo Kondela
69.30 €
Do obchodu
Komoda DARKIE 2 je vhodná do každého interiéru vďaka svojmu originálnemu štýlu. Ideálna pre skladovanie a triedenie rôznych predmetov.Je krásnym doplnkom do... Celý popis
Popis
Komoda DARKIE 2 je vhodná do každého interiéru vďaka svojmu originálnemu štýlu. Ideálna pre skladovanie a triedenie rôznych predmetov.Je krásnym doplnkom do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne.Komoda má pevný rám s 2 prútenými košíkmi a funkčnou zásuvkou.Vyberte si z našej ponuky komôd DARKIE.Farba:tmavo hnedáMateriál:drevo / prútie / látkaRozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 29 cmvýška: 63 cmvýška nožičiek: 5,5 cmRozmery zásuvky:šírka: 30 cmvýška: 16,5 cmRozmery košíka:šírka: 30 cmhĺbka: 16 cmvýška: 24 cmHmotnosť:3,9 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Masívne drevo |
|---|---|
| MATERIÁL | Prútie |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 3,9 kg |
| HĹBKA | 29 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| VÝŠKA | 63 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| Hmotnosť | 3900.000g |