Komoda ručne maľovaná Dekorhome Ružová
318.70 €
Do obchodu
Nevšedný príborník rozžiari váš obývačka všetkými farbami. Sami uvidíte, že sa nedá prehliadnuť. Príborník je vyrobený z krásneho masívneho mangovníkového... Celý popis
Popis
Nevšedný príborník rozžiari váš obývačka všetkými farbami. Sami uvidíte, že sa nedá prehliadnuť.
Príborník je vyrobený z krásneho masívneho mangovníkového dreva, ktoré toho veľa vydržia. Remeselná výroba len podčiarkuje jeho nevšedný retro prevedení. Každý krok výrobného procesu je vykonávaný s najväčšou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Príborník sa navyše chváli bohatým ručným maľovaním, ktoré mu prepožičiava útulný vzhľad.
Príborník disponuje 3 zásuvkami a 1 policou. Pojme teda všetky vaše maličkosti. Vďaka výrazným úchytkám sa všetky zásuvky ľahko otvárajú. Dodávame ho v zmontovanom stave, takže vy sa už nemusíte o nič starať.
Farba:ružovátyrkysová
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:masívne mangovníkové drevo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 30 cmvýška: 76 cm
Hmotnosť:16 kg
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 15980.000g |