Komoda RESITA TYP 2 Tempo Kondela Biela
92.70 €
Do obchodu
Moderná, praktická a štýlová komoda RESITA TYP 2 prináša jednoduchý dizajn, ktorý sa hodí do každej domácnosti.Vyrobená je z DTD laminovanej v 3 farebných... Celý popis
Popis
Moderná, praktická a štýlová komoda RESITA TYP 2 prináša jednoduchý dizajn, ktorý sa hodí do každej domácnosti.Vyrobená je z DTD laminovanej v 3 farebných variantoch.Okrem dizajnu ponúka aj praktický úložný priestor v podobe dvojdverovej skrinky a dvoch zásuviek. Vynikne v akejkoľvek miestnosti, či ju umiestnite do predsiene, obývacej izby, detskej alebo študentskej izby, všade nájde svoje uplatnenie.Farba:bieladub sonomadub artisanVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:DTD laminovanáRozmery:šírka: 70,6 cmhĺbka: 35 cmvýška: 79,5 cmHmotnosť:24 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Dub artisan |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| VÝŠKA | 79,5 cm |
| ŠÍRKA | 70,6 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 24000.000g |