Komoda RAMIAK biela Tempo Kondela
231.60 €
Do obchodu
Udržať spálni svieži a čistú je niekedy ozajstné umenie. Samozrejme, poriadok je na prvom mieste rebríčka šikovných trikov, ako v spálni zachovať príjemnú... Celý popis
Popis
Udržať spálni svieži a čistú je niekedy ozajstné umenie. Samozrejme, poriadok je na prvom mieste rebríčka šikovných trikov, ako v spálni zachovať príjemnú atmosféru. Malým kúzlom je aj farebné prevedenie nábytku, ktoré do spálne umiestnite. Biela je farba, ktorá v nás evokuje čistotu, pokoj a harmóniu. V bielom farebnom prevedení prichádza spálňový nábytok RAMIAK. Vyrobený je z kvalitnej laminovanej drevotriesky DTD. Čisté línie, jednoduché tvary, praktickosť a funkčnosť, to je spálňa RAMIAK.
Ponúkame komodu RAMIAK, ktorá je unikátna z každého hľadiska. Táto moderná a elegantná kráska je vybavená štyrmi zásuvkami a dvoma skrinkami. Vnútri skriniek nájdete predeľovacie polici. Doprajte si túto absolútne dokonalú komodu RAMIAK. Ideálny nielen do spálne, ale aj do obývacej izby, predsiene či detskej izby.
Farba:biela
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 130 cmhĺbka: 43 cmvýška: 86 cm
Nosnosť:komoda: 30 kgšuplík: 8 kgpolica: 10 kg
Hmotnosť:54 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 54 kg |
| VÝŠKA | 86 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| NOSNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 43 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 2 |
| Hmotnosť | 54000.000g |