Komoda PROVENSAL Tempo Kondela
207.00 €
Do obchodu
Predsieňová zostava PROVENSAL vás očarí hneď vo dverách. Kvalitná fóliovaná drevotrieska vám bude slúžiť po dlhé roky. Jednoduché tvary v čistej bielej farbe,... Celý popis
Popis
Predsieňová zostava PROVENSAL vás očarí hneď vo dverách. Kvalitná fóliovaná drevotrieska vám bude slúžiť po dlhé roky. Jednoduché tvary v čistej bielej farbe, vrchný a spodný diel sú v prevedení dub San Remo.Komoda PROVENSAL je dvojdverová s dvomi zásuvkami. Plastové úchytky v bielej farbe.Farba:biela / dub San RemoMateriál:DTD laminovaná Rozmery komody:Šírka: 96 cmHĺbka: 38 cmVýška: 91 cmRozmery šuplíka:Šírka: 47,5 cmVýška: 18,5 cmRozmery dvierok:Šírka: 47,5 cmVýška: 65 cmVýška nožičiek: 1 cmHrúbka vnútornej poličky: 1,7 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| FARBA | Biela |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 38 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 96 cm |
| DEKOR | Dub san remo |
| VÝŠKA | 91 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| Hmotnosť | 39700.000g |