Komoda PROVANCE K3S Tempo Kondela Sivá
326.00 €
Do obchodu
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE... Celý popis
Popis
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný najmä na zariadenie obývacích izieb, jedální a spální. Ponúka množstvo komponentov, ktoré môžete rôzne kombinovať. Nábtek je vyrobený z laminovanej DTD v troch farebných variantoch: sosna andersen / dub lefkas, zelená a sivá.
Komoda PROVANCE K3S v hornej časti sa nachádzajú tri šuplíky, v spodnej časti sú dve plné a jedna presklená skrinka.
Farba:sosna andersen / dub lefkaszelenásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:laminovaná DTD / sklo
Rozmery:šírka: 130 cmhĺbka: 43 cmvýška: 88 cm
hrúbka materiálu korpus: 15 mmhrúbka materiálu hornej dosky: 22 mm
Hmotnosť:60 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| DEKOR | Dub lefkas |
| DEKOR | Sosna andersen |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 43 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 60000.000g |