Komoda POPPY 5 Tempo Kondela
178.30 €
Do obchodu
Komoda POPPY 5 je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD. Dizajnéri pre ňu vybrali bielu farbu v kombinácii s prevedením betón.Komoda elegantne zapadne do... Celý popis
Popis
Komoda POPPY 5 je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD. Dizajnéri pre ňu vybrali bielu farbu v kombinácii s prevedením betón.Komoda elegantne zapadne do každej spálne či obývačky, pekne sa bude vynímať aj v predsieni.Je dvojdverová. Skrinky sú policou rozdelené na dve odkladacie plochy. Súčasťou sú dva plytšie a dva hlbšie šuplíky.Farba:betón / bielaMateriál:DTD laminovanáRozmery:Šírka: 120 cmHĺbka: 35 cmVýška: 82 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Betón |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 41,5 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 1 |
| Hmotnosť | 41600.000g |