Komoda POPPY 4 Tempo Kondela
114.30 €
Do obchodu
Komoda POPPY 4 je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD.Dizajnéri pre ňu vybrali bielu farbu v kombinácii s prevedením betón, elegantne zapadne do každej... Celý popis
Popis
Komoda POPPY 4 je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD.Dizajnéri pre ňu vybrali bielu farbu v kombinácii s prevedením betón, elegantne zapadne do každej spálne či obývačky, pekne sa bude vynímať aj v predsieni.Je dvojdverová. Väčšia skrinka je policou rozdelená na dve odkladacie plochy, menšie skrinka je bez police. Nad ňou sú dva rovnako hlboké šuplíky.Farba:betón / bielaMateriál:DTD laminovanáRozmery:Šírka: 80 cmHĺbka: 35 cmVýška: 82 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 35 cm |
|---|---|
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Biela |
| DEKOR | Betón |
| Hmotnosť | 27000.000g |