Komoda POPPY 2 Tempo Kondela
134.80 €
Do obchodu
Komoda POPPY 2 je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD. Dizajnéri pre ňu vybrali bielu farbu v kombinácii s prevedením betón.Komoda elegantne zapadne do... Celý popis
Popis
Komoda POPPY 2 je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD. Dizajnéri pre ňu vybrali bielu farbu v kombinácii s prevedením betón.Komoda elegantne zapadne do každej spálne či obývačky, pekne sa bude vynímať aj v predsieni.Je trojdverová. Väčšia skrinka je policou rozdelená na dve odkladacie plochy, menšia skrinka je bez police. Nad ňou sú dva rovnako hlboké šuplíky.Farba:betón / bielaMateriál:DTD laminovanáRozmery:Šírka: 120 cmHĺbka: 35 cmVýška: 82 cmDodává sa v demonte
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| FARBA | Biela |
| FARBA | Sivá |
| HMOTNOSŤ | 34,5 kg |
| ŠTÝL | Moderný |
| DEKOR | Betón |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| Hmotnosť | 34500.000g |