Komoda PALMERA TYP 3 Tempo Kondela
68.40 €
Do obchodu
Komoda PALMERA TYP 3 sa hodí do spálne, obývačky, alebo detskej izby či predsiene. Konštrukcia je vyrobená z kovu v čiernom prevedení, šuplíky sú látkové v... Celý popis
Popis
Komoda PALMERA TYP 3 sa hodí do spálne, obývačky, alebo detskej izby či predsiene.
Konštrukcia je vyrobená z kovu v čiernom prevedení, šuplíky sú látkové v tmavosivej farbe.
Vrchný plát je z čiernej MDF a úchytky sú z dreva.
Súčasťou komody je päť šuplíkov
Farba:čierna / tmavosivá
Materiál:MDF / kov / látka / drevo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 30 cmvýška: 55 cm
hrúbka vrchnej dosky: 1,2 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
| Hmotnosť | 10000.000g |