Komoda ORESTES 1D1S Tempo Kondela
70.30 €
Do obchodu
Komoda 1D1S ORESTES je súčasťou praktické zostavy ORESTES, vďaka ktorej vybavíte detskú či študentskú izbu, spálňu, predsieň alebo pracovňu. Nábytok s... Celý popis
Popis
Komoda 1D1S ORESTES je súčasťou praktické zostavy ORESTES, vďaka ktorej vybavíte detskú či študentskú izbu, spálňu, predsieň alebo pracovňu. Nábytok s jednoduchými a čistými líniami je vyrobený z laminovanej DTD vo farebnom prevedení: dub san remo.
Komoda 1D1S ORESTES sa vyznačuje jednoduchým dizajnom, praktickosťou a pohodlnosťou. Komoda disponuje úložným priestorom v podobe jedného šuplíku a jednodverové skrinky.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo zostavy ORESTES.
Farba:dub san remo
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 35 cmvýška: 98,5 cm
hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Hmotnosť:23,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| HMOTNOSŤ | 23,8 kg |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 98,5 cm |
| DEKOR | Dub san remo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| Hmotnosť | 23800.000g |