Komoda NEPOLA TYP 2 Tempo Kondela Biela / tmavosivá
160.00 €
Do obchodu
Komoda NEPOLA TYP 2 je univerzálny a praktický nábytok, vhodný ako doplnok do obývacej izby alebo kuchyne, či miesto na veci vo vašej spálni alebo detskej... Celý popis
Popis
Komoda NEPOLA TYP 2 je univerzálny a praktický nábytok, vhodný ako doplnok do obývacej izby alebo kuchyne, či miesto na veci vo vašej spálni alebo detskej izbe.
Vyrobená je z kvalitnej laminovanej drevotriesky v príjemnej kombinácii grafit alebo dub wotan a biela dvierka.
Komodu tvoria dvojdverová a jednodverová skrinka, tri zásuvky a otvorený regál. Pre ľahšie otváranie sú šuplíky a skrinky doplnené praktickými úchytkami. Vrch komody vás priamo nabáda k vystavenie rôznych dekorácií, doplnkov alebo izbových rastlín.
Farba:dub watan / bielagrafit / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 135 cmhĺbka: 38 cmvýška: 92 cm
Nosnosť na policu a šuplík:5 kg
Hmotnosť:54 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 54 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| VÝŠKA | 92 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| PODSVIETENIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 38 cm |
| DEKOR | Dub wotan |
| DEKOR | Grafit |
| DEKOR | Antracit |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 4 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela / tmavosivá |
| Hmotnosť | 54000.000g |