Komoda NENA TYP 3 Tempo Kondela Dub sonoma
84.60 €
Do obchodu
Komoda NENA má jednoduché línie, množstvo praktických funkcií a je dokonalým prepojením lákavého zovňajšku a premyslené funkčnosti. Má pevnú konštrukciu z... Celý popis
Popis
Komoda NENA má jednoduché línie, množstvo praktických funkcií a je dokonalým prepojením lákavého zovňajšku a premyslené funkčnosti.
Má pevnú konštrukciu z laminovanej drevotriesky v troch farebných variantoch: biela, buk a dub sonoma.
Komoda je trojdverová so zásuvkou. Za oboma dvierkami nájdete jednu policu, ktorá delí úložný priestor na dve časti.
Farba:bielabukdub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 90,8 cmhĺbka: 29,8 cmvýška: 68,9 cm
Rozmery zásuvky:šírka: 60,3 cmvýška: 16 cm
Rozmery dvierok:šírka: 30 cmvýška: 48/64 cm
Výška nôh: 1 cmHrúbka poličky: 1,8 cm
Hmotnosť:26 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 91 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2 |
| VÝŠKA | 69 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 26000.000g |