Komoda MORATIZ 6 Tempo Kondela
311.10 €
Do obchodu
Vytvoriť vlastnú oázu pokoja s obývacím systémom MORATIZ nikdy nebolo jednoduchšie. Ponúka jednotlivé komponenty, ktoré zaujmú nejedného návštevníka... Celý popis
Popis
Vytvoriť vlastnú oázu pokoja s obývacím systémom MORATIZ nikdy nebolo jednoduchšie. Ponúka jednotlivé komponenty, ktoré zaujmú nejedného návštevníka domácnosti. Je dizajnovo elegantný a štýlový. Vyrobený je z laminovanej drevotriesky, dvierka sú z MDF. Farebne je oblečený do hnedého odtieňa dub wotan. Jeho dizajn dotvára plastový dekor v podobe úchytiek.
Sektor obsahuje rôzne druhy nábytku. Je len na vás, ktorý si vyberiete. Do obývacej izby, spálne, študentskej izby alebo do jedálne.
Komoda MORATIZ 2D3S je vhodná na zariadenie obývacích izieb, jedálni, spálni a tiež ju môžete postaviť v predsieni, kde jej jednoduchosť pridá na pocite čistoty a sviežosti. Množstvo úložného priestoru ponúkajú police skryté za dvierkami a tri šuplíky.
Farba:dub wotan
Materiál:DTD / MDF / plast
Rozmery:šírka: 160,2 cmhĺbka: 40,1 cmvýška: 84 cm
výška nožičiek: 7 cmvýška šuplíkov: 21 cm
hrúbka materiálu: 1,6 - 2,2 cm
Hmotnosť:56 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| Hmotnosť | 56500.000g |