Komoda MORATIZ 12 Tempo Kondela
227.50 €
Do obchodu
Vytvoriť vlastnú oázu pokoja s obývacím systémom MORATIZ nikdy nebolo jednoduchšie. Ponúka jednotlivé komponenty, ktoré zaujmú nejedného návštevníka... Celý popis
Popis
Vytvoriť vlastnú oázu pokoja s obývacím systémom MORATIZ nikdy nebolo jednoduchšie. Ponúka jednotlivé komponenty, ktoré zaujmú nejedného návštevníka domácnosti. Je dizajnovo elegantný a štýlový. Vyrobený je z laminovanej drevotriesky, dvierka sú z MDF. Farebne je oblečený do hnedého odtieňa dub wotan. Jeho dizajn dotvára plastový dekor v podobe úchytiek.
Sektor obsahuje rôzne druhy nábytku. Je len na vás, ktorý si vyberiete. Do obývacej izby, spálne, študentskej izby alebo do jedálne.
Komoda MORATIZ 2D/80 je vhodná na zariadenie obývacích izieb, jedálni, spálni a tiež ju môžete postaviť v predsieni, kde jej jednoduchosť pridá na pocite čistoty a sviežosti. Dvojdverová komoda vám ponúka úložný priestor v podobe políc, ktoré sú schované za dvierkami.
Farba:dub wotan
Materiál:DTD / MDF / plast
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 40,1 cmvýška: 112 cm
výška nožičiek: 7 cm
hrúbka materiálu: 1,6 - 2,2 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VÝŠKA | 112 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 11000.000g |