Komoda MIRANDA TYP 1 Tempo Kondela Wenge
185.90 €
Do obchodu
Moderným riešením pre vašu domácnosť je systém komôd MIRANDA.Vyrobené sú z DTD laminovanej v 4 farebných variantoch, ktoré zapadnú do každého interiéru.Komoda... Celý popis
Popis
Moderným riešením pre vašu domácnosť je systém komôd MIRANDA.Vyrobené sú z DTD laminovanej v 4 farebných variantoch, ktoré zapadnú do každého interiéru.Komoda MIRANDA TYP 1 ponúka bohatý úložný priestor. V podobe dvoch skriniek a štyroch šuplíkov.S komodou MIRANDA budete bývať štýlovo a moderne.Farba:bieladub sonomadub wotanwengeVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:DTD laminovanáRozmery:šírka: 105 cmhĺbka: 35 cmvýška: 79 cmHmotnosť:39,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Wenge |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| VÝŠKA | 79 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HMOTNOSŤ | 39,5 kg |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Jednokrídlové |
| BAREVNÁ VARIANTA | Wenge |
| Hmotnosť | 39500.000g |