Komoda MAZE MAZD01 Livin Hill
393.80 €
Do obchodu
ORIGINÁLNY DIZAJN Kolekcia MAZE je skutočným dôkazom, že minimalizmus a originalita môžu ísť ruka v ruke. Komoda je vyrobená z vysoko kvalitného kartáčovaného... Celý popis
Popis
ORIGINÁLNY DIZAJN
Kolekcia MAZE je skutočným dôkazom, že minimalizmus a originalita môžu ísť ruka v ruke. Komoda je vyrobená z vysoko kvalitného kartáčovaného exotického akáciového dreva. Kovové, polomatné, čierne nohy s jemnými zlatými akcentmi dodávajú nielen komode, ale celej kolekcii sofistikovaný a moderný nádych.
FUNKČNOSŤ A UNIVERZALITA
Komoda je navrhnutá s dôrazom na funkčnosť a univerzalitu. Vďaka svojej minimalistickej a modernej estetike sa ľahko zapojí do rôznych interiérových konceptov. Hnedá farba akáciového dreva spolu so zaujímavou štruktúrou dodáva výrazný štýl aj charakter. 3D štruktúra s vyrezávaným asymetrickým kockovaným vzorom zaujme na prvý pohľad.
INŠPIRÁCIA RETRO DIZAJNOM
V kolekcii MAZE sa snúbi inšpirácia retro designom s modernými prvkami, čím vzniká perfektný doplnok pre každý moderný interiér. Pozrite na ďalšie kúsky tejto série a môžete vytvoriť priestor, ktorý nielen odráža vašu osobnosť, ale je tiež plne funkčný a prispôsobený vášmu každodennému životu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne akáciové drevo / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 160 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 80 cm
Hmotnosť:
50 kg
MONTÁŽ
Posteľ je čiastočne zmontovaná. Tento aspekt je obzvlášť výhodný pre tých, ktorí preferujú rýchle riešenie bez ďalšej väčšej práce.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Dyha |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 80 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Maze |
| Hmotnosť | 50000.000g |