Komoda masívne drevo Dekorhome
275.00 €
Do obchodu
Odkladacia skrinka v koloniálnom štýle je zhotovená z masívneho teaku a vyžaruje rustikálny šarm, ktorým okamžite skrášlite zariadenie vašej spálne, salónu či... Celý popis
Popis
Odkladacia skrinka v koloniálnom štýle je zhotovená z masívneho teaku a vyžaruje rustikálny šarm, ktorým okamžite skrášlite zariadenie vašej spálne, salónu či obývacej izby.
Príborník má odolnú hornú dosku, ktorá sa výborne hodí na vystavenie dekoratívnych predmetov, zarámovaných fotografií či izbových rastlín. Dve zásuvky vám poskytnú veľa miesta na prehľadné usporiadanie menších predmetov na dosah ruky.
Zostavenie tohto produktu je ľahké.
Farba:prírodná hnedá
Materiál:masívne teakové drevo
Rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 35 cmvýška: 60 cm
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Škandinávsky |
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| DEKOR | Teakové drevo |
| Hmotnosť | 20000.000g |