Komoda MARIO NEW TYP G Tempo Kondela
118.40 €
Do obchodu
Komoda MARIO NEW G-4 pozostáva zo skrinky a jedného šuplíku. Skrinka je s dvierkami, za ktorými nájdete dve police.Vyrobená je z kvalitnej DTD laminovanej vo... Celý popis
Popis
Komoda MARIO NEW G-4 pozostáva zo skrinky a jedného šuplíku. Skrinka je s dvierkami, za ktorými nájdete dve police.Vyrobená je z kvalitnej DTD laminovanej vo farebnom prevedení dub sonoma.Predsieňová zostava MARIO NEW v trendovom prevedení dub sonoma splní všetky vaše požiadavky.Farba:dub sonomaMateriál:DTD laminovanáRozmery:Šírka: 60,2 cmHĺbka: 30,6 cmVýška: 95,9 cmNosnosť police aj šuplíku: 5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| VÝŠKA | 96 cm |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 25,5 kg |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 30,5 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2 |
| ŠÍRKA | 60,2 cm |
| Hmotnosť | 25500.000g |