Komoda LIMA KM-4 Halmar Dub sonoma
150.90 €
Do obchodu
Komoda LIMA KM-4 je vyrobená z laminovanej a lakovanej drevotriesky s ABS hranám v troch farebných variantoch: biela, biela / dub sonoma a dub sonoma. Komoda... Celý popis
Popis
Komoda LIMA KM-4 je vyrobená z laminovanej a lakovanej drevotriesky s ABS hranám v troch farebných variantoch: biela, biela / dub sonoma a dub sonoma.
Komoda obsahuje štyri zásuvky a dve postranné skrinky.
Farba:bielabiela / dub sonomadub sonomaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD / ABS hrany
Rozmery:šírka: 116 cmhĺbka: 40 cmvýška: 82 cm
Hmotnosť:46,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 49 kg |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 46200.000g |