Komoda LIMA KM-2 Halmar Dub sonoma
124.60 €
Do obchodu
Komoda LIMA KM-2 je vyrobená z laminovanej a lakovanej drevotriesky s ABS hranam v troch farebných variantoch: biela, biela / dub sonoma a dub sonoma. ... Celý popis
Popis
Komoda LIMA KM-2 je vyrobená z laminovanej a lakovanej drevotriesky s ABS hranam v troch farebných variantoch: biela, biela / dub sonoma a dub sonoma.
Komoda obsahuje štyri zásuvky a jednodverovú skrinku s policou.
Farba:
biela
biela / dub sonoma
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 82 cm
Hmotnosť:
36 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 36000.000g |