Komoda KANODE Tempo Kondela
350.40 €
Do obchodu
KANODE komoda je vyrobená z kvalitného materiálu, akým je laminovaná drevotriesková doska vo farebnom prevedení dub artisan. Použitý materiál sa vyznačuje... Celý popis
Popis
KANODE komoda je vyrobená z kvalitného materiálu, akým je laminovaná drevotriesková doska vo farebnom prevedení dub artisan. Použitý materiál sa vyznačuje odolnosťou a nenáročnou údržbou.
Pre lepšie manipulovanie sa na komode nachádzajú úchytky v čiernom prevedení.
Je nadčasová s viacúčelovým využitím. Disponuje dostatočným úložným priestorom, ktorý je rozčlenený na dve skrinky a štyri zásuvky.
Farba:dub artisan / čierna
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 170 cmhĺbka: 40 cmvýška: 84 cm
Hmotnosť:70 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| DEKOR | Dub artisan |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 4 |
| HMOTNOSŤ | 70 kg |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| Hmotnosť | 70000.000g |