Komoda INFINITY 10 Tempo Kondela Jaseň tmavý
152.30 €
Do obchodu
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska... Celý popis
Popis
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a ABS hrany garantujú dlhé roky každodenného používania.Farebné prevedenie jaseň svetlý, jaseň tmavý alebo jaseň biely vám ponúkajú široké spektrum použitia, kombináciu a variability.Komoda INFINITY I-10 je vhodná na zariadenie obývacích izieb a spální. Disponuje dvojdverovou skrinkou s poličkou a otvoreným odkladacím priestorom.Dodávané bez LED osvetlenia, možnosť dokúpiť.Farba:jaseň bielyjaseň svetlýjaseň tmavýFarbu zvoľte vo variantách produktu.Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany / kovové úchytkyRozmery:Šírka: 96 cmHĺbka: 42 cmVýška: 72,5 cmRozmery dvierok:Šírka: 35 cmVýška: 40 cmHrúbka korpusu: 4,8 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 96 cm |
| DEKOR | Jaseň svetlý |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| DEKOR | Jaseň biely |
| VÝŠKA | 72,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Jaseň tmavý |
| Hmotnosť | 32000.000g |