Komoda INFINITY 06 Tempo Kondela Jaseň svetlý
194.00 €
Do obchodu
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska... Celý popis
Popis
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a ABS hrany garantujú dlhé roky každodenného používania.Farebné prevedenie jaseň svetlý, jaseň tmavý alebo jaseň biely vám ponúkajú široké spektrum použitia, kombináciu a variability.Komoda INFINITY I-06 je kombinovaná a vhodná na zariadenie obývacích izieb a jedální. Komoda disponuje dvoma šuplíkmi a raz dvojdverovou skrinkou s jednou poličkou. Podsvietená doska je vyrobená z masívneho dreva.Dodávané bez LED osvetlenia, možnosť dokúpiť.Farba:jaseň bielyjaseň svetlýjaseň tmavýFarbu zvoľte vo variantách produktu.Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany / kovové úchytkyRozmery:Šírka: 76 cmHĺbka: 42 cmVýška: 127 cmRozmery zásuvky:Šírka: 70 cmVýška: 19 cmRozmery dvierok:Šírka: 29,5 cmVýška: 62 cmHrúbka korpusu: 4,8 cmVýška podstavca: 9,5 cmHmotnosť:52 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 42 cm |
| DEKOR | Jaseň svetlý |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| DEKOR | Jaseň biely |
| VÝŠKA | 127 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Jaseň svetlý |
| Hmotnosť | 52000.000g |