Komoda HWC-L76
641.20 €
Do obchodu
Pôsobivá komoda v industriálnom štýle, ktorá dodá vášmu domovu nádych rustikálneho kúzla. Svojimi rozmermi ponúka dostatočný úložný priestor pre vaše osobné... Celý popis
Popis
Pôsobivá komoda v industriálnom štýle, ktorá dodá vášmu domovu nádych rustikálneho kúzla. Svojimi rozmermi ponúka dostatočný úložný priestor pre vaše osobné veci a je možné ho ideálne kombinovať s ďalšími produktmi z radu L76 a vytvoriť tak jednotný a harmonický koncept miestnosti.
Použité masívne jedľové drevo zaujme svojou jedinečnou štruktúrou a dodáva prirodzenú estetiku. Povrch dreva bol starostlivo ošetrený voskom, aby mal príjemný pocit a prirodzený lesk.
Farba:
prírodná hnedá / strieborná
Materiál:
masívne jedľové drevo / MDF / kov
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 80 cm
Hmotnosť:
29 kg
Dodávané zostavené.
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| DEKOR | Jedľa |
| Hmotnosť | 28790.000g |