Komoda hnedá Dekorhome
235.20 €
Do obchodu
Štýlový drevený príborník je vyrobený z masívneho akáciového dreva, je teda stabilný a má dlhú životnosť. Remeselné spracovanie a krásna kresba dreva dáva... Celý popis
Popis
Štýlový drevený príborník je vyrobený z masívneho akáciového dreva, je teda stabilný a má dlhú životnosť.
Remeselné spracovanie a krásna kresba dreva dáva každému kusu nábytku jeho jedinečný a od všetkých ostatných mierne odlišný charakter.
Táto komoda má priehradku a 6 zásuviek, v ktorých nájdete dostatok úložného priestoru pre organizáciu dôležitých vecí na dosah ruky.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá
Materiál:masívne akáciové drevo
Rozmery:výška: 80 cmšírka: 30 cmhĺbka: 60 cm
Hmotnosť:26,7 kg
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Retro |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kov |
| POČET POLÍC | 1 |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,7 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| Hmotnosť | 26700.000g |