Komoda hnedá / čierna Dekorhome
270.80 €
Do obchodu
Táto rustikálna a trendová komoda z masívneho mangovníkového dreva je nielen praktickým nábytkom, ale aj dekoratívnym doplnkom do vášho bývania! Komoda je... Celý popis
Popis
Táto rustikálna a trendová komoda z masívneho mangovníkového dreva je nielen praktickým nábytkom, ale aj dekoratívnym doplnkom do vášho bývania!
Komoda je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva, ktoré je mimoriadne stabilný a odolné. Mangovník má husté a robustné tvrdé drevo, ktorého povrch sa vyznačuje nádhernými hnedými či zlatými pruhmi a kontúrami. Prvotriedne remeselné spracovanie spolu s esteticky pôsobivou kresbou dreva dávajú každému kusu nábytku jedinečný charakter, ktorým sa odlišuje od všetkých ostatných. Každá fáza výrobného procesu je vykonávaná s najväčšou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie, natieranie alebo lakovanie.
Komoda disponuje 4 dvierkami, za ktorými nájdete veľa miesta, kam si môžete prehľadne uložiť svoje knižky, DVD a multimediálne zariadenia, aby ste ich mali pekne po ruke. Oceľové nohy s práškovým nástrekom dodávajú skrini na robustnosti a predlžujú jej životnosť.
Dôležité upozornenie: Odtieň a kresba dreva sa môžu líšiť kus od kusu, vďaka čomu je každý kus nábytku jedinečný a ľahko odlišný od ostatných. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:prírodná hnedá / zlatá
Materiál:masívne mangovníkové drevo / oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 30 cmvýška: 100 cm
Hmotnosť:21,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 100 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Štyri |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| HMOTNOSŤ | 21,7 kg |
| Hmotnosť | 21650.000g |