Komoda HANY NEW 004 Tempo Kondela Buk
172.10 €
Do obchodu
Komoda sa považuje za variabilný kus nábytku, ktorý využijete takmer kdekoľvek v byte. Neslúži len ako ideálna odkladacia plocha, prirodzene zapadne do... Celý popis
Popis
Komoda sa považuje za variabilný kus nábytku, ktorý využijete takmer kdekoľvek v byte. Neslúži len ako ideálna odkladacia plocha, prirodzene zapadne do priestoru a oživí aj fádne miestnosť.Komoda HANY NEW 004 má 4 šuplíky. Vyrobená je z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Tento model si zamilujete vďaka dômyselným detailom a perfektnému spracovaniu.Farba:bielabukdub sonomaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:DTD laminovaná / ABS hranyRozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 49 cmvýška: 95,4 cmhrúbka materiálu: 16 mmHmotnosť:43 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 49 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| VÝŠKA | 95,4 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Buk |
| Hmotnosť | 43000.000g |