Komoda GOLIEDOR Dekorhome
988.10 €
Do obchodu
ESTETICKÁ HARMÓNIA Komoda GOLIEDOR, vyrobená z mangovníkového a akaciového dreva predstavuje dokonalú kombináciu prírodnej elegancie. Abstraktná 3D predná... Celý popis
Popis
ESTETICKÁ HARMÓNIA
Komoda GOLIEDOR, vyrobená z mangovníkového a akaciového dreva predstavuje dokonalú kombináciu prírodnej elegancie. Abstraktná 3D predná strana s geometrickými vzormi poskytuje sofistikovaný pútač a biely povrch dodáva komode elegantný a nadčasový vzhľad.
ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Komoda svojimi veľkorysými rozmermi ponúka dostatok úložného priestoru pre riad, poháre, dekoračné predmety a mnoho ďalšieho. Šesť priehradiek skriniek s nastaviteľnými policami vám ponúka rôzne možnosti pre prehľadné uloženie vašich vecí. Funkcia push-to-open umožňuje ľahké otváranie štyroch dverí skriniek, čo zaisťuje pohodlné používanie.
VERSATILNÝ DIZAJN PRE KAŽDÝ INTERIÉR
Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa príborník ľahko začlení do širokej škály interiérových štýlov, od moderných po tradičné. Ideálna pre obývaciu izbu, jedáleň alebo predsieň – komoda GOLIEDOR vytvára atmosféru harmónie a elegancie v každej miestnosti.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
prírodná nabielená
Materiál:
masívne mangovníkové a akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 170 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 80 cm
horná menšia priehradka (2x): 40 cm x 27 cm x 32 cm (ŠxVxH)
horná priehradka (1x): 79 cm x 27 cm x 32 cm ŠxVxH)
spodná menšia priehradka (2x): 40 cm x 30 cm x 32 cm (ŠxVxH)
spodná priehradka (1x): 79 cm x 27 cm x 32 cm (ŠxVxH)
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Parametre
| DVERE | Dvere na pántoch |
|---|---|
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| PODSVIETENIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 38 cm |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Biela |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| Hmotnosť | 68000.000g |