Komoda GINGER 2 Tempo Kondela
161.60 €
Do obchodu
Komoda GINGER 2 očarí svojím originálnym štýlom.Je vyrobená z kvalitného dreva a prútia.Farebné prevedenie medová v kombinácii s bielou výborne zapadne do... Celý popis
Popis
Komoda GINGER 2 očarí svojím originálnym štýlom.Je vyrobená z kvalitného dreva a prútia.Farebné prevedenie medová v kombinácii s bielou výborne zapadne do akejkoľvek časti bytu.Komoda disponuje šiestimi prútenými košíkmi. Košíky sú vystlané prúžkovanou látkou a dekorované mašľami.Farba:biela / medová / vzorovanáMateriál:drevo / prútie / látkaRozmery:Šírka: 71 cmHĺbka: 28 cmVýška: 95 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Provence |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Prútie |
| VÝŠKA | 95 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 28 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,7 kg |
| Hmotnosť | 7700.000g |