Komoda GARBO 3 Tempo Kondela Dub sonoma
72.50 €
Do obchodu
Komoda GARBO 3 je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: biela a dub sonoma.Skladá sa z troch šuplíkov. Je praktická a... Celý popis
Popis
Komoda GARBO 3 je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: biela a dub sonoma.Skladá sa z troch šuplíkov. Je praktická a funkčná, preto je už len na vás, kde ju umiestnite, do obývacej či detskej izby, spálne, prípadne do šatníka.Farba:bieladub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:DTD laminovanáRozmery komody:Šírka: 74,1 cmHĺbka: 36 cmVýška: 69,9 cmRozmery šuplíka:Šírka: 71 cmVýška: 22 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VÝŠKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 19110.000g |