Komoda FIDEL Tempo Kondela
167.60 €
Do obchodu
Máte radi poriadok, jednotvárnosť a milujete jednoduché farby? Predstavujete si vašu obývačku, či spálňu v modernom, ale jedinečnom duchu? Práve pre vás sa... Celý popis
Popis
Máte radi poriadok, jednotvárnosť a milujete jednoduché farby? Predstavujete si vašu obývačku, či spálňu v modernom, ale jedinečnom duchu? Práve pre vás sa prišiel predstaviť sektorový systém FIDEL. Farebná kombinácia dub craft zlatý / grafit sivá je tou pravou voľbou.Vyrobený je z DTD laminovanej a dvierka sú z MDF.Táto komoda je jedným z komponentov moderného sektorového systému FIDEL. Originálny dizajn sa vám zapáči a navyše ponúka dostatočný úložný priestor v podobe šuplíku a skrinky. Komoda vkusne kdekoľvek zapadne.Farba:dub craft zlatý / grafit siváRozmery:šírka: 95 cmhĺbka: 42 cmvýška: 91 cmMateriál:DTD laminovaná / MDFHmotnosť:42,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| DVERE | Dvere na pántoch |
|---|---|
| DVERE | Dvojkrídlové |
| POČET POLÍC | 1 |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| FARBA | Sivá |
| HMOTNOSŤ | 42,5 kg |
| VÝŠKA | 91 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| DEKOR | Dub craft |
| DEKOR | Grafit |
| HĹBKA | 42 cm |
| Hmotnosť | 42600.000g |