Komoda EREBOS Dekorhome
582.20 €
Do obchodu
Doplňte si spálňu alebo obývaciu izbu komodou EREBOS, ktorú môžete jednoducho kombinovať s akýmkoľvek nábytkom, ale aj k nej prikúpiť ďalšie komponenty z... Celý popis
Popis
Doplňte si spálňu alebo obývaciu izbu komodou EREBOS, ktorú môžete jednoducho kombinovať s akýmkoľvek nábytkom, ale aj k nej prikúpiť ďalšie komponenty z radu EREBOS.
Komoda je vyrobená z nábytkovej dosky v prírodnom dubovom prevedení. V kombinácii s čiernym kovom pôsobí komoda čisto a elegantne. Komoda disponuje tromi priestrannými šuplíkmi a dvoma skrinkami s dvierkami.
Farba:dub / čierna
Materiál:MDF / kov
Rozmery:šírka: 180 cmhĺbka: 40 cmvýška: 75 cm
rozmery zásvuky: 52 cm x 33 cm x 10 cmrozmery skrinky: 57 x 36 x 52 cm
hrúbka konštrukcie: 2 x 2 cmvýška rámu: 20 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PODSVIETENIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| Hmotnosť | 100000.000g |