Komoda ELIANA Tempo Kondela
125.00 €
Do obchodu
Jedinečný a štýlový domov? S komodou ELIANA v romantickom barokovom štýle to nie je problém.Vyrobená je z MDF v nestarnúcom bielom farebnom prevedení. Ponúka... Celý popis
Popis
Jedinečný a štýlový domov? S komodou ELIANA v romantickom barokovom štýle to nie je problém.Vyrobená je z MDF v nestarnúcom bielom farebnom prevedení. Ponúka úložný priestor v podobe troch rovnako veľkých šuplíkov. Šuplíky sa otvárajú pomocou kovových úchytiek. Komoda stojí na štyroch vyšších nožičkách, ktoré podčiarkli celý dizajn tohto kusu nábytku.Farba:biela / čiernaMateriál:MDF / kovRozmery:šírka: 91,5 cmhĺbka: 40 cmvýška: 81,5 cmhrúbka materiálu: 1,5 - 2,7 cmvýška nožičiek: 13 cmNosnosť:komoda: 30 kgšuplík: 10 kgHmotnosť:29 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠTÝL | Barokový |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| ŠÍRKA | 91,5 cm |
| VÝŠKA | 81,5 cm |
| Hmotnosť | 29000.000g |