Komoda DTD / kov Dekorhome Biela lesk
111.10 €
Do obchodu
Tento príborník v industriálnom štýle je praktický a užitočný doplnok, ktorý zároveň krásne oživí zariadenie vašej izby. Má kovové nohy a robustnú... Celý popis
Popis
Tento príborník v industriálnom štýle je praktický a užitočný doplnok, ktorý zároveň krásne oživí zariadenie vašej izby.
Má kovové nohy a robustnú konštrukciu, preto je mimoriadne odolný a pevný. Disponuje 3 zásuvkami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre vaše knihy, multimediálne zariadenia a ďalšie predmety. Robustná stolná doska je tiež ideálna na vystavovanie dekoratívnych predmetov, fotorámikov alebo kvetináčov.
Príborník je možné navyše ľahko čistiť vlhkou handričkou.
Farba:bielasiváčiernabiela lesksivá leskčierna leskbetóndub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 35 cmvýška: 69 cm
Hmotnosť:19 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| VÝŠKA | 69 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela lesk |
| Hmotnosť | 19000.000g |