Komoda DTD Dekorhome Dub sonoma
149.00 €
Do obchodu
Príborník je praktický a užitočný doplnok, ktorý zároveň krásne oživia zariadenia vašej izby. Príborník má 2 priehradky s dvierkami a 4 zásuvky, nájdete tu... Celý popis
Popis
Príborník je praktický a užitočný doplnok, ktorý zároveň krásne oživia zariadenia vašej izby.
Príborník má 2 priehradky s dvierkami a 4 zásuvky, nájdete tu teda veľa úložného priestoru pre vaše knižky, multimediálne zariadenia a ďalšie veci. Pevná horná doska sa výborne hodí k vystavovanie rôznych ozdôb, zarámovaných fotografií či izbových rastlín. Keďže je skrinka vyrobená z prémiových dosiek, vydržia vám slúžiť veľmi dlhú dobu. Ľahko ju očistíte navlhčenou handričkou.
Zostavenie tejto úložné skrinky je jednoduché.
Farba:bielasiváčiernabiela lesksivá leskčierna leskbetóndub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 36 cmvýška: 69 cm
Hmotnosť:40,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HĹBKA | 36 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 2 |
| VÝŠKA | 69 cm |
| HMOTNOSŤ | 40,9 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 39900.000g |